Filtry i oleje samochodowe Żary

Oleje samochodowe Żary

Filtry i oleje samochodowe należą do często wymienianych materiałów i części eksploatacyjnych. Jeśli w swoim aucie musisz wymienić któryś z tych elementów, zapraszamy do Moto-Fart! Oferujemy największy wybór klocków, filtrów i olejów samochodowych w Żarach i okolicy.

Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Szeroka oferta filtrów samochodowych w Żarach tylko w Moto-Fart

Filtry samochodowe – Żary

Oferta Moto-Fart obejmuje wszystkie, najważniejsze filtry samochodowe – oleju, powietrza, paliwa i kabinowe. Dysponujemy produktami uznanych producentów, takich jak Filtron czy Mann Filter, pasującymi do samochodów wszystkich marek i typów. Zapewniamy również pomoc w doborze filtra do konkretnego pojazdu, a dzięki współpracy z 250 dostawcami, jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny i stałą dostępność produktów.

Zastanawiasz się czy, to już pora na wymianę filtra? Sprawdź najczęstsze zalecenia mechaników:

  • filtr oleju – wymiana co 10-20 tys. km lub co najmniej raz w roku,
  • filtr paliwa – wymiana po każdych 15-50 tys. km przebiegu,
  • filtr powietrza – wymiana co 15-20 tys. km,
  • filtr kabinowy – wymiana po każdych 15 tys. km lub raz w roku.

Jeśli zbliża się termin wymiany któregoś z filtrów w Twoim aucie, odwiedź Moto-Fart – gwarantujemy największy wybór filtrów samochodowych w Żarach!

Zamów już teraz »

Atrakcyjna oferta olejów samochodowych w Żarach. Sprawdź w sklepie Moto-Fart

Największy wybór olejów samochodowych w Żarach

Prowadzimy również sprzedaż olejów samochodowych. Nasza oferta obejmuje oleje wiodących, polecanych przez mechaników i kierowców marek, takich jak Motul, Liqui Moly, Castrol czy Shell. W Moto-Fart kupisz:

  • oleje silnikowe syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne,
  • oleje przekładniowe – do skrzyń manualnych i automatycznych.

Jak często wymieniać olej w samochodzie? W przypadku oleju silnikowego zaleca się jego zmianę raz w roku lub po każdym przejechaniu 10-20 tys. kilometrów. W przypadku oleju przekładniowego, w skrzyniach automatycznych wymienia się go co 40-100 tys. km, w zależności od zaleceń producenta. W skrzyniach manualnych również warto wykonać jego wymianę, średnio co 100 tys. km przebiegu.

Nie masz pewności, jaki olej sprawdzi się w przypadku Twojego auta? Chcesz dowiedzieć się, czy w danym pojeździe warto stosować olej syntetyczny? Odwiedź nasz sklep z olejami samochodowymi w Żarach – nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci w wyborze optymalnego produktu.